Xbox360iso.pl - Darmowe Gry XBOX360 - Rejestracja

Forum „Xbox360iso.pl - Darmowe Gry XBOX360” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Xbox360iso.pl - Darmowe Gry XBOX360” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Xbox360iso.pl - Darmowe Gry XBOX360” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Poprzez rejestrację Użytkownik oświadcza, że przeczytał i akceptuje Regulamin forum oraz Politykę prywatności. Użytkownik wyraża także zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych i informacji handlowych w rozumieniu Ustawy z dnia 18.07.2002 roku, o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 poz. 1204 z 2002 roku).

Rejestrując się na „Xbox360iso.pl - Darmowe Gry XBOX360” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Xbox360iso.pl - Darmowe Gry XBOX360”.